НОВИНИ

У Кабміні розповіли, на що витратять гроші "сім’ї Януковича"

Частину коштів уже розподілено, адже в законі про держбюджет було передбачено використання коштів, які надійдуть від спецконфіскації.

Частину конфіскованих у Віктора Януковича грошей використають на втілення інфраструктурних проектів у регіонах. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

"Частину коштів уже розподілено, адже в законі про держбюджет було передбачено використання коштів, які надійдуть від спецконфіскації. Основна стаття витрат - державний фонд регіонального розвитку. Через цей фонд кошти розподіляються між областями та по конкретних проектах вкладаються в інфраструктуру", - сказав віце-прем'єр.

Читайте також: Луценко розкрив подробиці про конфіскацію $1,5 млрд «сім'ї Януковича»

Він уточнив, що гроші передбачено зокрема, на ремонт доріг, посилення соціальної, медичної, освітньої інфраструктури, розвиток програм енергозбереження та переведення об'єктів на енергозберігаючі технології.

Крім того, за словами Розенка, конфісковані гроші також витрачатимуть на соціальний захист бійців АТО.

"Наш обов'язок - щоб хлопці на передовій мали належний рівень, у тому числі, соціального захисту: реабілітаційні центри, житло для військовослужбовців. Це виключно соціальні програми", - додав чиновник.

Нагадаємо, 28 квітня президент України Петро Порошенко повідомив, що конфісковані $1,4 млрд колишнього президента України Віктора Януковича та його оточення вже почали надходити на рахунки Державного казначейства України. Також стало відомо, що Ощадбанк розпочав спецконфіскацію близько $1,5 млрд так «сім'ї Януковича».