НОВИНИ

У військовій прокуратурі заявили, що після вироку суду Януковича затримають і привезуть в Україну

За словами Кравченка,правоохоронні органи зможуть виконати рішення суду.

Якщо суд визнає винним екс-президента Віктора Януковича, українські правоохоронці зможуть затримати його в Російській Федерації та доставити в Україну. Про це заявив прокурор Головної військової прокуратури Руслан Кравченко, який представляє сторону обвинувачення, повідомляє Liga.net

"Я вважаю, що наші правоохоронні органи зможуть виконати дане рішення (суду - ред.). Затримати обвинуваченого Януковича і доставити його в Україну", - сказав він.

Читайте також: Сім справ Віктора Януковича

Як повідомлялося, 14 березня 2017 року Військова прокуратура передала в суд обвинувальний акт проти Януковича, якого підозрюють у скоєнні злочинів за ч. 1 ст. 111 (держзрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (посібництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України) та ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 (посібництво у веденні агресивної війни) КК.

Прокуратура в суді вимагатиме для Януковича довічного ув'язнення.

Нагадаємо, у четвер, 4 травня, Оболонський районний суд розпочав підготовче засідання у справі про державну зраду Януковича. Суд частково задовольнив клопотання захисників Януковича, дозволивши йому участь по відеозв'язку та переніс підготовче засідання на 18 травня 10.00 годину.