НОВИНИ

У Запоріжжі двох бойовиків ДНР засудили за спробу теракту на залізниці

Обвинувачені своєї провини не визнали, стверджуючи, що зазначений злочин вони не скоювали.

У Запоріжжі засудили до 10 та 11 років позбавлення волі двох бойовиків «ДНР», які намагалися вчинити диверсію на запорізькій залізниці у лютому 2015 року. Про це повідомили у прес-службі прокуратури у четвер, 4 травня.

Зазначається, що бойовики діяли як члени диверсійно-розвідувального підрозділу «Інтернаціональна бригада №15» терористичної групи «Кальміус», підконтрольної так званій «ДНР».

За даними прокуратури, вони створили умови для аварії залізничного потягу, помістивши у середину гальмівного башмака залізничної колії гранату РГД-5.

"Однак злочинні дії зловмисників були своєчасно викриті та припинені працівниками Управління Служби безпеки України в Запорізькій області", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що під час судового розгляду справи обвинувачені своєї провини не визнали, стверджуючи, що зазначений злочин вони не скоювали, але завдяки правильно обраній тактиці стороною обвинувачення повністю спростовано їхню версії та доведено провину.

За інформацією, суд погодився з кваліфікацією сторони обвинувачення та призначив зловмисникам за ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 15 ст. 113 (закінчений замах на диверсію, вчинений за попередньою змовою групою осіб), ч. 1 ст. 258-3 (участь в терористичній організації та інше сприяння діяльності терористичної організації), а також ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження з боєприпасами та вибуховими речовинами) покарання за у вигляді 11 та 10 років позбавлення волі з конфіскацією усього особистого майна.

Нагадаємо, 6 березня у Донецькій області засудили до п'яти років інформатора бойовиків, який "працював" в Авдіївці. 

Як повідомлялося, 24 квітня у Маріуполі суд заочно засудив бойовика "ДНР", який скоїв теракт на блокпосту. Тоді внаслідок вибуху загинули два бійці Національної гвардії, ще двоє були поранені.