НОВИНИ

Будинки у дев’ятьох районах Києва залишилися без гарячої води через борги

У компанії наголосили, що основною причиною зростання боргів за газ є збільшення заборгованості споживачів за теплову енергію, послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання.

«Київгаз» через борги припинив газопостачання 40 котелень столиці. Про це повідомляє прес-служба «Київенерго».

Згідно з повідомленням, причиною такого рішення стала заборгованість за транспортування газу. За попередніми даними, станом на 1 травня 2017 року вона становить 199,2 млн грн.

«Ці котельні забезпечують в міжопалювальний сезон гарячою водою близько 225 об'єктів, серед яких 189 житлових будинків, 11 дошкільних та шкільних закладів, 2 лікувальні заклади, 23 відомчі споруди у Подільському, Деснянському, Дарницькому, Солом'янському, Шевченківському, Оболонському, Голосіївському, Святошинському та Печерському районах столиці», - зазначається у повідомленні.

У компанії наголосили, що основною причиною зростання боргів за газ є збільшення заборгованості споживачів за теплову енергію, послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання.

«Станом на 1 квітня борг столиці за теплоенергію становив майже 5 млрд грн. Частка боргу держави перевищила 1,4 млрд грн, з них 1,2 млрд грн – це некомпенсовані пільги і субсидії в теплопостачанні. Водночас борг ПАТ «Київенерго» за спожитий газ протягом опалювального сезону збільшився на 3,1 млрд грн і на 1 квітня становив 4,5 млрд грн», - додали в прес-службі.

Нагадаємо, 10 квітня, приватне акціонерне товариство "Київенерго" розпочало гідравлічні випробування столичних тепломереж. Через значне зниження температури випробування були призупинені, однак 25 квітня відновилися.

Зокрема, до 8 травня випробування тепломереж проводитимуться від станції теплопостачання Біличі та районних котелень Теремки, Мінська і Центральна. Наразі постачання гарячої води буде тимчасово припинено для 299 житлових будинків, 11 лікувальних установ, 15 дитячих садків, 13 шкіл і 85 відомств в Святошинському районі; 80 житлових будинків, 2 лікувальних установ, 6 дитсадків, 4 шкіл та 22 відомств в Оболонському районі; 5 житлових будинків та 4 відомств в Подільському; 29 житлових будинків, 3 дитячих садків, 2 шкіл, 6 відомств в Голосіївському районі.

Також до 8 травня випробування тепломереж проводитимуться від районної котельні "Микільська Борщагівка". На цей період постачання гарячої води буде тимчасово припинено для 511 житлових будинків, 6 лікувальних установ, 35 дитячих садків, 22 школи, 140 відомств в Святошинському районі; 4 житлових будинків і 4 відомств в Солом'янському районі.