НОВИНИ

У Нацполіції підтвердили, що Інтерпол зняв із розшуку Януковича і його сина

Про причини таких дій наразі не повідомляється.

Інтерпол припинив розшук екс-президента Віктора Януковича і його сина Олександра. Про це повідомив спікер Національної поліції України Ярослав Тракало.

За його словами, відповідна інформація надійшла в Нацбюро від Комісії з контролю за файлами Інтерполу.

Тракало додав, що ця комісія також зобов'язала Генеральний секретаріат Інтерполу видалити з бази розшуку Януковича і всю інформацію щодо його сина Олександра.

У свою чергу українське бюро передало отриману інформацію, а саме - копію рішення Комісії з контролю за файлами Інтерполу щодо Януковича, - Генеральній прокуратурі України як органу досудового розслідування.

Читайте також: Сім справ Віктора Януковича

Щодо причин таких дій Інтерполу речник поліції зазначив, що це можуть коментувати тільки в Генпрокуратурі.

Раніше в середу, 3 травня, прес-секретар Януковича Юрій Кірасир заявив, що Інтерпол зняв з розшуку екс-президента Януковича.

Нагадаємо, засідання у справі екс-президента має відбутися 4 травня.

Як повідомлялося, у Святошинському районному суді Києва 28 листопада 2016 року відбувся допит екс-президента Віктора Януковича в режимі відеоконференції в якості свідка у справі про вбивство 48 учасників Євромайдану працівниками міліцейського спецпідрозділу "Беркут". Тоді під час судового засідання генпрокурор Юрій Луценко оголосив Януковичу підозру в державній зраді.

Генеральна прокуратура передала в суд справу про державну зраду Януковича в березні 2017 року.