НОВИНИ

Суд у справі Мартиненка перенесли

Засідання відбудеться о 10:00 годині 12 травня.

Апеляційний суд міста Києва у середу, 3 травня, переніс засідання щодо зміни запобіжного заходу колишньому народному депутату Миколі Мартиненку у справі держпідприємства «СхідГЗК» на 12 травня.

У такий спосіб, колегія суддів задовольнила прохання прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та адвокатів.

За словами прокурорів, засідання потрібно перенести через відсутність матеріалів кримінального провадження у цій справі, які не встигли надійти до суду.

Повідомляється, що засідання відбудеться о 10:00 годині 12 травня.

Нагадаємо, прокурори САП просили суд змінити запобіжний захід Мартиненку у вигляді утримання під вартою строком 60 діб з альтернативою внесення застави в розмірі 300 мільйонів гривень. 26 квітня САП оскаржила запобіжний захід Мартиненку.

Як повідомлялося, 20 квітня детективи НАБУ затримали екс-нардепа та екс-голову комітету парламенту з питань ПЕК Миколу Мартиненка. НАБУ оголосило йому підозру в розтраті коштів ДП «СхідГЗК» в розмірі 17,28 млн доларів. Солом'янський райсуд Києва 22 квітня відпустив Мартиненка на поруки народних депутатів. Термін поручительства визначений на 2 місяці і триватиме до 20 червня 2017 року.

Крім того, Солом'янський районний суд Києва відпустив ще одного фігуранта "справи Мартиненка" - першого заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Сергія Перелому під особисту поруку народних депутатів. Перелому затримали 21 квітня.