НОВИНИ

Трагедія MH17. Австралійське подружжя, яке втратило у авіакатастрофі трьох дітей, забрало позов із суду

Malaysia Airlines стверджує, що вже вдалося досягти позасудових домовленостей щодо компенсацій зі "значною кількістю" близьких родичів жертв трагедії MH17.

У вівторок, 2 травня, авіакомпанія Malaysia Airlines оголосила про досягнення позасудового компромісу з австралійським подружжям  Ентоні Масліном і Маріт Норріс, які втратили трьох дітей та ще одного родича внаслідок збиття бойовиками терористичного угрупування "ДНР"  літака рейсу MH17 у небі над Донбасом у 2014 році. Про це пише Deutsche Welle.

Згідно із заявою авіаперевізника, на яку посилається інформагенція AFP, родичі загиблих відкликали свій судовий позов. Деталей конфіденційної угоди Malaysia Airlines не розголошує "з поваги до приватної сфери родини".

Подружжя, яке мешкає в австралійському місті Перті, втратило унаслідок трагедії своїх дітей Еві (10 років), Мо (12) та Отіса (8 років), а також їхнього дідуся.

Авіаперевізник стверджує, що вже вдалося досягти позасудових домовленостей щодо компенсацій зі "значною кількістю" близьких родичів жертв трагедії MH17. З іншого боку, деякі родичі загиблих все ще домагаються компенсацій, подавши позови до судів.

Адвокат, який представляє інтереси родин шістьох членів екіпажу, загиблих у катастрофі, розповів інформагенції AFP, що авіаперевізник запропонував його клієнтам певну суму компенсацій у червні 2016 року, однак родичі загиблих цю пропозицію відхилили. "У січні надійшла інша пропозиція і ми ще думаємо", - зазначив адвокат. Суми пропонованих компенсацій не розголошуються.

Нагадаємо, літак Малайзійських авіаліній рейсу MH17 було збито 17 липня 2014 із ЗРК «Бук», який був привезений з території Росії. Розслідування встановило, що літак було збито саме ракетою типу 9М38, яка є на озброєнні модифікації російського ЗРК «Бук». Міжнародне слідство також зазначило, що пуск ракети було здійснено з території, яку не контролювали Збройні сили України.