Приморський районний суд Одеси скасував прийняте 26 квітня рішення Одеської міської ради, в рамках якого частині вулиць повернули радянські назви. Постанову про скасування виніс суддя Андрій Бойчук за позовом організацій "Самооборона Майдану Одеси» та «Вільні люди».

«Нам вдалось в самому зародку придушити спробу реакціонерів спровокувати протистояння в місті напередодні травневих вихідних. Але це ще не кінець – ми будемо пильно стежити за розслідування кримінальної справи, яку порушила обласна прокуратура за фактом рішення міських депутатів і зробимо все, щоб ініціаторів цієї провокації було покарано», - йдеться в повідомленні "Самооборони Майдану Одеси" в Facebook.

Читайте також: Голова Одещини назвав провокацією повернення одеським вулицям радянських назв

Нагадаємо, 26 квітня в Одесі міська рада повернула радянські назви частини вулиць, які перейменував колишній глава Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі. Зокрема в Одесу "повернулися" вулиці 25-ї Чапаєвської дивізії, вулиця і провулок Бабушкіна, вулиці Гайдара, Бєлінського, Бадаєва, Терешкової, проспект Маршала Жукова тощо. Прокуратура Одеської області у четвер, 27 квітня, розпочала кримінальне провадження у зв’язку з такими діями міськради за ч. 2 ст. 436-1 КК України (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів).