НОВИНИ

В Одесі суд скасував рішення міськради про повернення вулицям радянських назв

Активісти пообіцяли пильно стежити за розслідування кримінальної справи, яку порушила обласна прокуратура за фактом рішення міських депутатів.

Приморський районний суд Одеси скасував прийняте 26 квітня рішення Одеської міської ради, в рамках якого частині вулиць повернули радянські назви. Постанову про скасування виніс суддя Андрій Бойчук за позовом організацій "Самооборона Майдану Одеси» та «Вільні люди».

«Нам вдалось в самому зародку придушити спробу реакціонерів спровокувати протистояння в місті напередодні травневих вихідних. Але це ще не кінець – ми будемо пильно стежити за розслідування кримінальної справи, яку порушила обласна прокуратура за фактом рішення міських депутатів і зробимо все, щоб ініціаторів цієї провокації було покарано», - йдеться в повідомленні "Самооборони Майдану Одеси" в Facebook.

Читайте також: Голова Одещини назвав провокацією повернення одеським вулицям радянських назв

Нагадаємо, 26 квітня в Одесі міська рада повернула радянські назви частини вулиць, які перейменував колишній глава Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі. Зокрема в Одесу "повернулися" вулиці 25-ї Чапаєвської дивізії, вулиця і провулок Бабушкіна, вулиці Гайдара, Бєлінського, Бадаєва, Терешкової, проспект Маршала Жукова тощо. Прокуратура Одеської області у четвер, 27 квітня, розпочала кримінальне провадження у зв’язку з такими діями міськради за ч. 2 ст. 436-1 КК України (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів).