НОВИНИ

СБУ вирішила перевірити причетність полковника Голубана до "ДНР"

Поки поліцейському не оголосили про підозру.

Служба безпеки України на початку квітня зареєструвала кримінальне провадження щодо можливої участі в терористичній організації полковника поліції Юрія Голубана. Про це на брифінгу сказав керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук.

«Якщо я не помиляюся, то щодо Голубана ще 6 квітня було зареєстровано провадження Генеральною прокуратурою, а 8-го, відповідно до рішення суду, ще одне провадження - Службою безпеки. Розслідування здійснюється за ознаками статті Кримінального кодексу 258 - участь у терористичній організації», - сказав Ткачук.

Він також додав, що підозра Голубану не оголошувалася.

«І відповідно, як підозрюваний він у цій справі не проходить. Здійснюється перевірка, проходить комплекс експертиз, які призначені слідчими», - додав керівник апарату голови СБУ.

Нагадаємо, 7 квітня у мережі з'явилося відео, на якому поряд із бойовиками "ДНР" стоїть начебто полковник української поліції. Сам Юрій Голубан назвав відео монтажем. Глава МВС Арсен Аваков повідомив, що Голубан готовий дати свідчення на поліграфі.

Як повідомлялося, у березні президент Петро Порошенко своїм указом нагородив Юрія Голубана орденом "За заслуги III" ступеня. Полковник Голубан став відомим після конфлікту з активістам блокади ОРДіЛО і бійки з народним депутатом Володимиром Парасюком. Після цього інциденту Голубан прийшов до Верховної Ради, де отримав можливість виступити з трибуни.