Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
27 квітня 12:10   ▪   Версія для друку

Україна увійшла до трійки лідерів за рівністю доходів

Рейтинг очолила Словенія.

Україна посіла друге місце у рейтингу за індексом рівності доходів. Про це свідчать дані Центрального розвідувального управління США на підставі індексу Джіні.

Розподіл доходів сім'ї - індекс Джині вимірює ступінь нерівності у розподілі сімейного доходу в країні.

Чим більше рівнозначний розподіл доходів у країні, тим нижче її індекс Джині (наприклад, скандинавська країна з індексом 25).

Чим більш нерівномірний розподіл доходів у країні, тим вище його індекс Джині (наприклад, країна на південь від Сахари з індексом від 50).

Якщо би дохід розподілявся з ідеальною рівністю, індекс дорівнював би нулю; якби дохід розподілявся з повною нерівністю, індекс становив би 100.

Індекс Джіні в Україні склав 24,6 пунктів. У першу п'ятірку лідерів увійшли Словенія (23,7), яка очолила рейтинг, а також Німеччина (24,8), Швеція (24,9) і Чехія 24,9. Найбільш нерівномірно розподілені доходи в сім'ях Лесото (63,2), ПАР (62,5), ЦАР (61,3), а також острівних держав Мікронезії (61,1) та острова Гаїті (60,8).

Як повідомлялося, Україна посіла 18 місце у рейтингу вільних країн Freedom House. При визначенні результатів рейтингу оцінювалось розвиток громадянського суспільства, прозорість виборів, демократичність уряду, незалежність медіа та судової системи, рівень корупції

Нагадаємо, Україна посіла 24 місце в рейтингу найдешевших країни для життя за версією американського грошового порталу GoBankingRates. У дослідженні враховувалася кілька факторів: індекс купівельної спроможності, рівень орендних ставок, споживчого кошика і вартість місцевих послуг і сервісів. Аналітики порівнювали кожен параметр з аналогічним показником в Нью-Йорку. Так, купівельна спроможність українців на 71,9% нижча за купівельну спроможність мешканців Нью-Йорку. Орендна плата в Україні нижча на 91,1%. Їжа та послуги дешевші на 70%.


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено