НОВИНИ

Поряд з окупованим Кримом відбудуться навчання ЗСУ

Планові навчання бойової підготовки і злагодженості військових частин розпочнуться 28 квітня.

Військові Збройних сил України (ЗСУ) у п'ятницю, 28 квітня, проведуть навчання в Херсонській області, що межує з окупованим Кримом. Про це розповів прес-офіцер оперативного командування «Південь» ЗСУ Ігор Бірюков.

«Це планові навчання бойової підготовки і злагодженості військових частин. Згідно з цими планами передбачено низку заходів, в тому числі і марш, і подолання водних перешкод », - пояснив він.

За словами Бірюкова, ці навчання не вплинуть на роботу контрольних пунктів на адміністративному кордоні з Кримом.

Крім того, в оперативному командуванні «Південь» ЗСУ поінформували, що вранці 27 квітня відбудеться марш з подоланням водної перешкоди в Миколаївській області окремої мотопіхотної бригадою, яка найближчим часом буде виконувати бойові завдання в зоні антитерористичної операції на сході України.

У прес-службі Бердянської прикордонного загону Держприкордонслужби України підтвердили, що проведення навчань в регіоні на роботу КПВВ на адміністративному кордоні з Кримом не вплинуть.

Нагадаємо, 21 квітня, на території Генічеського району Херсонської області, що межує з анексованим Кримом, відбулися антитерористичні навчання.

Раніше на Миколаївщині на базі міжвидового центру підготовки з окремим батальйоном морської піхоти відбулося тактичне навчання з бойовою стрільбою.