НОВИНИ

СБУ показала відео антитерористичних навчань, проведених напередодні Євробачення

Тренування відбулися в умовах максимально наближених до реальних.

Координаційна група Антитерористичного центру при Головному управлінні СБУ у місті Києві та Київській області провела тактико-спеціальне навчання на базі «Міжнародного виставкового центру», де у травні проходитиме пісенний конкурс «Євробачення-2017». Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

Згідно з повідомленням, тренування відбулися в умовах максимально наближених до реальних. Відпрацьовано взаємодію правоохоронних відомств, уповноважених на боротьбу з тероризмом, рятувальних служб і органів влади. За умовами навчання, озброєні вогнепальною зброєю і вибухівкою «терористи» підірвали легковий автомобіль, захопили заручників, забарикадувалися у приміщенні МВЦ та повідомили про свої вимоги.

Читайте також: У Києві до Євробачення створять спецлокацію для поранених бійців АТО

Члени оперативного штабу спланували та організували проведення умовної антитерористичної операції. Підрозділи спецпризначення затримали «терористів», звільнили «заручників», медики надали допомогу «пораненим», вибухотехнічна оперативна група знешкодила «вибухівку», знайдену у будівлі.

Нагадаємо, влада Києва затвердила програму офіційних заходів на час проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017". Окрім того, на час проведення «Євробачення-2017» на киян і гостей столиці чекатиме насичена програма культурно-мистецьких заходів.

Як повідомлялося, міжнародний пісенний конкурсу "Євробачення" відбудеться цьогоріч у Києві, оскільки українська співачка Джамала з піснею «1944» перемогла на Євробаченні-2016 у Стокгольмі.