НОВИНИ

Терористи зняли постановочний сюжет про зіткнення з «українською ДРГ» - розвідка

25 квітня «оперативне відео з місця події» та інформація про «інцидент» поширили російські та місцеві ЗМІ

Російсько-терористичні окупаційні сили на Донбасі підготували постановочний сюжет про «бойове зіткнення з диверсійною групою ЗС України» в районі н.п. Сокільники. Відео інсценування бою. Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.

«24 квітня ц.р. противником було підготовлено постановочний сюжет про «бойове зіткнення з диверсійною групою ЗС України» в районі н.п.Сокільники. Встановлено, що інсценування «бою» здійснено в іншому населеному пункті – Новогригорівка.», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що 25 квітня «оперативне відео з місця події» та інформація про «інцидент» поширили російські та місцеві ЗМІ.

Як повідомили 25 квітня у штабі АТО, вказане інсценування подій пов’язане із підривом автомобіля СММ ОБСЄ та спробами ворога покласти вину за загибель та поранення міжнародних спостерігачів на Збройні сили України.

Нагадаємо, 23 квітня під час патрулювання у районі окупованого села Пришиб Луганської області підірвався на міні автомобіль СММ ОБСЄ. Загинув медик зі складу місії, громадянин США. За даними ОБСЄ, постраждали двоє працівників місії з Німеччини і Чехії.