НОВИНИ

У КМДА прокоментували рішення суду щодо сплати боргу столичним метрополітеном

Міська влада переконана, що лише Рада Нацбезпеки може справді вирішити це питання.

Київська міська влада робить все можливе для того, щоб не допустити зупинки метрополітену, незважаючи на серйозні ризики, пов'язані з арештом всіх рахунків столичного метро, повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації у вівторок, 25 квітня.

«Ми впевнені, що нам вдасться тримати ситуацію під контролем. Але стан справ із сьогоднішнім рішенням дійсно складний», – наголосив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

За його словами, листи, які були направлені до всіх правоохоронних органів, вищі органи влади і РНБО, все ж дозволять отримати рішення від Ради національної безпеки і оборони України щодо включення цієї компанії (ТОВ «Укррослізинг» - Ред.) до списку санкцій. А це зі свого боку дозволить місту не виплачувати гроші.

«Щодо людей, які отримують зарплату на підприємстві – звичайно, це ухвалене судом рішення ускладнює будь-які процеси, пов’язані не лише з виплатою зарплат, але й загалом з функціонуванням метрополітену. Але ми докладемо всіх зусиль для того, щоб зарплата виплачувалася, зробимо все можливе для того, щоб не допустити такої ситуації», – запевнив Пліс.

Зазначається, що в КМДА переконані, що лише Рада Нацбезпеки може справді вирішити це питання.

Нагадаємо, у вівторок, 25 квітня, суд зобов'язав Київський метрополітен сплатити компанії з російським слідом майже 2 млрд грн боргу. Водночас представник метрополітену повідомив, що підземка може зупинитися вже завтра.