Київська міська влада робить все можливе для того, щоб не допустити зупинки метрополітену, незважаючи на серйозні ризики, пов'язані з арештом всіх рахунків столичного метро, повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації у вівторок, 25 квітня.

«Ми впевнені, що нам вдасться тримати ситуацію під контролем. Але стан справ із сьогоднішнім рішенням дійсно складний», – наголосив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

За його словами, листи, які були направлені до всіх правоохоронних органів, вищі органи влади і РНБО, все ж дозволять отримати рішення від Ради національної безпеки і оборони України щодо включення цієї компанії (ТОВ «Укррослізинг» - Ред.) до списку санкцій. А це зі свого боку дозволить місту не виплачувати гроші.

«Щодо людей, які отримують зарплату на підприємстві – звичайно, це ухвалене судом рішення ускладнює будь-які процеси, пов’язані не лише з виплатою зарплат, але й загалом з функціонуванням метрополітену. Але ми докладемо всіх зусиль для того, щоб зарплата виплачувалася, зробимо все можливе для того, щоб не допустити такої ситуації», – запевнив Пліс.

Зазначається, що в КМДА переконані, що лише Рада Нацбезпеки може справді вирішити це питання.

Нагадаємо, у вівторок, 25 квітня, суд зобов'язав Київський метрополітен сплатити компанії з російським слідом майже 2 млрд грн боргу. Водночас представник метрополітену повідомив, що підземка може зупинитися вже завтра.