НОВИНИ

СБУ розслідує перебування іноземців на «ялтинському форумі» в Криму

У прокуратурі АР Крим наголосили, що вони сприяли окупаційній владі у розвитку туристичної сфери на півострові.

Працівники Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим відкрили провадження за фактом порушення порядку в’їзду та виїзду на тимчасово окуповану територію України іноземцями, які протягом 20-22 квітня брали участь у так званому «ІІІ Міжнародному економічному форумі» в Ялті. Про це повідомили у прес-службі прокуратури АР Крим у вівторок, 25 квітня.

Зазначається, що за цим фактом було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Як повідомили у прокуратурі, ці іноземці сприяли окупаційній владі у розвитку туристичної сфери на півострові, закликали до зняття санкцій та визнання результатів незаконно проведеного «референдуму» щодо відокремлення АР Крим від України та входження її до складу Російської Федерації.

«Прокуратурою готуються міжнародні доручення до країн, громадяни яких взяли участь у «форумі» та порушили законодавство України. Також, прокуратурою буде надана оцінка фінансуванню зазначеного «форуму», а саме причетності окремих підприємств, які виступили партнерами його проведення», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 20 квітня Міністерством закордонних справ України нотою висловлено рішучий протест Росії у зв’язку з проведенням 20-22 квітня так званого «Ялтинського міжнародного економічного форуму» в окупованому Криму.