НОВИНИ

Самойлова знову виступить в окупованому Криму

У 2015 році співачка вже виступала на півострові, потрапивши туди з порушенням українського законодавства.

Російська співачка Юлія Самойлова, чия участь у Євробаченні-2017 не відбудеться через порушення законів України, має намір знову відвідати окупований Крим і брати участь 9 травня в концерті у Севастополі. Про це повідомляють кримські ЗМІ.

"Ця виконавиця (Самойлова - ред.), як планувалося, мала представити Росію на Євробаченні. Але як альтернатива вона виступатиме у нас. Попередня домовленість є", - заявила керівниця "головного управління культури" Севастополя Ларису Дудкіну.

Нагадаємо, 13 квітня стало відомо, що Перший канал не транслюватиме конкурс Євробачення-2017, який пройде в травні в Києві. Європейський мовний союз офіційно підтвердив, що Росія не прийме участь у Євробаченні-2017.

Як відомо, Росія обрала для участі в пісенному конкурсі Євробачення-2017 в Києві співачку Юлію Самойлову, яка пересувається на інвалідному візку. Очільник МЗС України Павло Клімкін назвав такі дії Росії провокацією. У 2015 році Самойлова виступала в окупованому Криму, потрапивши туди з порушенням українського законодавства. Служба безпеки України заборонила в’їзд на територію України Самойловій терміном на три роки через незаконну поїздку в Крим. 

Європейський мовний союз запропонував російській співачці Юлії Самойловій виступити Євробаченні через супутник, для цього російському "Першому каналу" необхідно організувати пряму трансляцію виступу з РФ. Однак віце-прем'єр України В'ячеслав Кириленко заявив, що трансляція виступу також буде порушенням українського законодавства. У Росії також відмовилися від пропозиції дистанційного виступу Самойлової.