НОВИНИ

Хуг розповів, коли місія ОБСЄ відновить патрулювання в зоні АТО

Наразі на Донбасі працюють камери, які дозволяють вести цілодобовий моніторинг.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ частково відновить патрулювання в зоні проведення АТО у вівторок, 25 квітня. Про це повідомив перший заступник голови СММ ОБСЄ Александр Хуг.

"Учора після інциденту всі патрулі були відкликані на бази. Сьогодні більшість, якщо не всі, патрулі були скасовані. Завтра ми відновимо свою роботу, але з певними обмеженнями", - сказав він.

Читайте також: В ОБСЄ заявили про проведення внутрішнього розслідування підриву автівки на Донбасі

Хуг зазначив, що роботу місії не можна вважати перерваною.

"У нас є статичні камери, які дозволяють вести цілодобовий моніторинг", - зазначив він.

Заступник голови місії також поінформував, що 23 квітня спостерігачі зафіксували випадки порушень режиму припинення вогню, він обіцяв розповісти про них пізніше.

Нагадаємо, у неділю, 23 квітня під час патрулювання у районі окупованого села Пришиб Луганської області підірвався на міні автомобіль СММ ОБСЄ. Загинув медик зі складу місії, громадянин США. За даними ОБСЄ, постраждали двоє працівників місії з Німеччини і Чехії. Президент України Петро Порошенко цього ж дня провів телефонну розмову з Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном, під час якої запропонував активізувати розгляд питання про розміщення на Донбасі міжнародного миротворчого контингенту під егідою ООН.