НОВИНИ

Суд заборонив Царьову виселяти переселенців з маєтку під Дніпром

У позивній заяві екс-нардепа від Партії регіонів щодо виселення сімей вимушених переселенців з маєтку його батька було відмовлено.

У Дніпропетровській області суд відмовив Максиму Царьову, сину екс-нардепа від Партії регіонів Олега Царьова, у позовній заяві щодо виселення сімей вимушених переселенців з маєтку його батька, розташованого в селі Старі Кодаки під Дніпром. Відповідне рішення суд Дніпропетровського району області прийняв у понеділок, 24 квітня.

При цьому ні Максима Царьова, ні його представників на судовому засіданні не було. Син екс-регіонала подав позов окремо на сім’ю переселенця з Донбасу Володимира Моісеєва, який нібито перешкоджає в наближенні до будинку.

Як завив на суді адвокат Моісеєва Віталій Дорохов, наразі його підзахисний сам виселився з будинку Царьових і проживає в Соборному районі Дніпра. Ще 5 сімей переселенців з Донецької та Луганської областей продовжують жити в маєтку родини екс-регіонала. Чи буде подавати син Царьова нові позови до суду щодо інших сімей переселенців наразі невідомо.

Нагадаємо, влітку 2014 року, після втечі екс-регіонала Олега Царьова з України, у його 4-поверховому будинку начебто зі згоди його дружини оселилися 6 сімей вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей. В 2015 році син екс-регіонала подав на переселенців до суду.