НОВИНИ

ВРП відкрила дисциплінарне провадження проти судді Бобровника

Справа проти Бобровника стосується несвоєчасного внесення ним копій своїх судових рішень до Єдиного реєстру судових рішень.

Друга дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя відкрила дисциплінарне провадження щодо судді Солом'янського суду Києва Миколи Бобровника. Про це повідомилв прес-секретар Вищої ради правосуддя Оксана Лисенко в понеділок, 24 квітня, передає РБК-Україна.

"У нас зараз триває засідання Другої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, під час якого розглядалося питання про порушення дисциплінарної справи чи відмови у відкритті щодо судді Солом'янського суду міста Києва Бобровника Олександра Вікторовича за скаргами Васильченка Віталія Олександровича та Валерії Отченко. За результатами розгляду цього питання Друга дисциплінарних палата вирішила відкрити дисциплінарну справу стосовно судді Бобровника",- сказала Лисенко.

Вона також повідомила, що в діяльності судді були виявлені порушення.

Як повідомляють Українські новини, справа проти Бобровника стосується несвоєчасного внесення ним копій своїх судових рішень до Єдиного реєстру судових рішень.

Зокрема, подібні факти зафіксовані в лютому-березні 2017 року.

Згідно із законодавством, судові рішення повинні вноситися до реєстру не пізніше наступного дня після їх прийняття.

У разі рішення палати про наявність в дії судді Бобровника ознак порушення присяги він буде відсторонений і на розгляд ради буде подано подання про його звільнення.

Нагадаємо, 7 березня суддя Бобровник заарештував відстороненого главу Державної фіскальної служби Романа Насірова і встановив заставу в розмірі 100 мільйонів гривень. 16 березня дружина Насірова внесла заставу, і він вийшов із СІЗО. Також 22 квітня він відмовився заарештувати колишнього депутата Верховної Ради від "Народного фронту" Миколу Мартиненка та відпустив його на поруки.

Раніше адвокат Миколи Мартиненка і Романа Насірова Ігор Черезов заявляв, що подав скаргу на суддю Бобровника у ВРП, звинувачуючи його в "роботі на НАБУ".