НОВИНИ

В Україну вторгнеться атлантичне повітря

Протягом найближчих днів очікують дощі та поривчастий вітер.

У найближчу добу на території України пануватиме атлантичне повітря з північного заходу, очікується коливання атмосферного тиску і вологості повітря. Про це повідомили в Укргідрометцентрі.

У північній частині країни вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ; на решті території часом дощ, в Карпатах з мокрим снігом, лише в Криму та Приазов'ї вночі без опадів. Вітер переважно північно-західний, 5-12 м/с.

Температура вночі 1-6° тепла, в північних, західних, місцями Вінницькій, Черкаській, Запорізькій, Херсонській області та в Криму заморозки 0-5°; вдень 8-13° тепла, на високогір'ї Карпат вночі та вдень 0-5° морозу.

У Києві 23 квітня вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ; температура вночі 1-3° тепла, вдень 9-11°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 23 квітня найвища температура вдень була 29,8° в 1950 році, найнижча вночі -2,9° в 1893 року.

В Україні 24 квітня вночі без опадів, лише в східній частині прогнозується дощ, в Карпатському регіоні - слабкий мокрий сніг; днем в Україні місцями невеликий дощ, в Карпатах з мокрим снігом. Вітер північно-західний, 5-10 м/с.

Температура вночі на півдні та сході 1-6 ° тепла, на решті території заморозки 0-5°; днем в Україні 8-13° тепла.

У Києві 24 квітня вночі без опадів, вдень місцями невеликий дощ. Вітер північно-західний, 5-10  м/с. Вночі заморозки 0-2°, температура вдень 10-12° тепла.

Як повідомлялося, потепління на території України очікують не раніше 26 квітня