Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявила про намір оскаржити рішення Солом’янського районного суду Києва, який постановив відпустити екс-нардепа Миколу Мартиненка на поруки. Про це прокурори заявили після оголошення судом рішення.

Прокурори наголосили, що, на їхню думку, на суд тиснули. Вони нагадали про те, що на засідання у п’ятницю й суботу були присутні депутати «Народного фронту», деякі з яких, за словами прокурорів, поводилися неприйнятно, зокрема – вигукували погрози на адресу головуючого судді.

«Якби не було всього цього, ми погодилися б із рішенням суду. А так будемо свою позицію викладати в апеляційній скарзі», – сказав прокурор Роман Симків.

Нагадаємо, 22 квітня Солом’янський районний суд міста Києва відпустив Миколу Мартиненка на поруки низки народних депутатів.

Нагадаємо, детективи НАБУ затримали Мартиненка у четвер, 20 квітня. Згодом стало відомо, що екс-нардепа доставили до НАБУ для проведення процесуальних та слідчих дій. Керівник САП Назар Холодницький повідомив, що Мартиненка підозрюють у причетності до розкрадання понад $17 млн держкоштів. Згодом НАБУ оголосило йому підозру.

Тим часом сам Мартиненко заявив, що звинувачення проти нього сфальсифіковане за вказівкою директора НАБУ Артема Ситника.