НОВИНИ

У Росії позбавили громадянства РФ підозрюваних в організації теракту в метро Санкт-Петербурга

Це пов'язано з тим, що їх батько надав неправдиві відомості при отриманні російського громадянства.

Міністерство внутрішніх справ Росії анулювало громадянство РФ Акрама і Аброр Азімова - двох фігурантів кримінальної справи про теракт в метро в Санкт-Петербурзі. Про це повідомила офіційний представник МВС Іріна Волк.

Вона зазначила, що це пов'язано з тим, що їх батько надав неправдиві відомості при отриманні російського громадянства.

"Рішенням Свердловського районного суду Пермі встановлений факту надання Азімовим А. І. (батька Акрама і Аброр) завідомо неправдивих відомостей при зверненні із заявою про прийом в громадянство РФ. "На підставі цього рішення ГУ МВС Росії по Пермському краю скасував раніше прийняте рішення Управління ФМС по Пермському краю від 15 грудня 2010 про прийом до громадянства РФ громадянина Киргизії Азімова А. І.", - повідомила Вовк.

За її словами, це спричинило скасування рішень про прийом в російське громадянство його синів, підозрюваних в причетності до вчинення терористичного акту в петербурзькому метро 3 квітня 2017 року - Азімова Акрама і Азімова Аброр, уродженців Киргизької РСР.

Ймовірний організатор теракту Аброр Азімов був заарештований 18 квітня, 20 квітня Басманний суд Москви взяв під варту і його старшого брата Акрама Азімова.

Нагадаємо, у російському Санкт-Петербурзі 3 квітня прогримів вибух у вагоні метрополітену, який рухався синьою гілкою між станціями "Сінна площа" та "Технологічний інститут". Під час вибуху загинули 16 людей, ще 49 отримали поранення.