НОВИНИ

  ▪   Андрій Голуб

Адвокатам Мартиненка відмовили у відводі судді

Рішення оскарженню не підлягає.

Солом’янський райсуд Києва відмовив у відводі судді Бобровника, який розглядає обрання запобіжного заходу екс-нардепу Микола Мартиненку. Про це повідомив із зали суду кореспондент Тижня.

Суддя Ада Педенко відхилила клопотання про відвід. Суд вважає клопотання захисту необґрунтованим, і що немає фактів на підтвердження зроблених адвокатами заяв, зокрема про наявність щодо Бобровника кримінального провадження та його дій на користь однієї зі сторін.

Як повідомлялося, після чотиригодинного запізнення Солом'янський районний суд Києва розпочав розгляд клопотання САП про обрання запобіжного заходу екс-нардепу від "Народного фронту" Миколі Мартиненку. Адвокати відразу оголосили клопотання про відвід судді.

Як відомо, справу про обрання запобіжного заходу для Мартиненка розглядає суддя Солом'янського суду Києва Олександр Бобровник.

Детективи НАБУ затримали Мартиненка у четвер, 20 квітня. Згодом стало відомо, що екс-нардепа доставили до НАБУ для проведення процесуальних та слідчих дій. Керівник САП Назар Холодницький повідомив, що Мартиненка підозрюють у причетності до розкрадання понад $17 млн держкоштів. Згодом НАБУ оголосило йому підозру.

Тим часом сам Мартиненко заявив, що звинувачення проти нього сфальсифіковане за вказівкою директора НАБУ Артема Ситника.