НОВИНИ

  ▪   Андрій Голуб

Адвокати заявили відвід судді для обрання запобіжного заходу іншому фігуранту справи Мартиненка

Бобровник знову оголосив перерву на час розгляду клопотання іншим суддею.

Поки у справі екс-нардепа Миколи Мартиненка оголосили перерву, в Солом’янському райсуді  відразу ж почалося засідання щодо обрання міри запобіжного заходу іншому затриманому Сергію Переломі. Про це повідомив кореспондент Тижня.

За його словами, адвокати ті ж самі. Також заявляють відвід тому самому судді Бобровнику. Прокуратура знову проти. Бобровник знову оголосив перерву на час розгляду клопотання іншим суддею.

Нагадаємо, другим затриманим у справі завдання збитків державному підприємству «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» є Сергій Перелома, перший заступник голови правління «Нафтогазу України».

Як повідомлялося, після чотиригодинного запізнення Солом'янський районний суд Києва розпочав розгляд клопотання САП про обрання запобіжного заходу екс-нардепу від "Народного фронту" Миколі Мартиненку. Адвокати відразу оголосили клопотання про відвід судді.

Як відомо, запобіжний захід для Мартиненка розглядає суддя Солом'янського суду Києва Олександр Бобровник.

Детективи НАБУ затримали Мартиненка у четвер, 20 квітня. Згодом стало відомо, що екс-нардепа доставили до НАБУ для проведення процесуальних та слідчих дій. Керівник САП Назар Холодницький повідомив, що Мартиненка підозрюють у причетності до розкрадання понад $17 млн держкоштів. Згодом НАБУ оголосило йому підозру.

Тим часом сам Мартиненко заявив, що звинувачення проти нього сфальсифіковане за вказівкою директора НАБУ Артема Ситника.