НОВИНИ

Біля Криму українські силовики провели антитерористичні навчання

За легендою, після проведення диверсії ймовірні злочинці могли направитися на тимчасово окуповану територію АР Крим.

У Херсонській області в п'ятницю, 21 квітня, працівники Служби безпеки України спільно з прикордонниками Азово-Чорноморського регіонального управління взяли  участь у антитерористичних навчаннях, повідомили у Державній прикордонній службі України.

Зазначається, що до заходів залучили понад 100 військовослужбовців Херсонського та Бердянського прикордонних загонів для перекриття адміністративної межі, адже за задумом навчань, після проведення диверсії, ймовірні злочинці могли направитись на тимчасово окуповану територію АР Крим.

«Снайперські групи відпрацьовували завдання із знищення умовних терористів після взяття заложників у закинутих будівлях, а в контрольних пунктах в’їзду-виїзду прикордонники в рамках навчань виявили вибухівку та вогнепальну зброю, яку намагався провезти учбовий порушник», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, напередодні мешканців Херсонської області попередили про антитерористичні навчання і закликали зберігати спокій.

Як повідомялося раніше, у листопаді 2016 року у Львівській області пройшли антитерористичні навчання за участю Нацгвардії. Військові відпрацьовували тактику звільнення заручників, знешкодження вибухових пристроїв, а також комплекс заходів щодо припинення тероризму.