НОВИНИ

Найсмертоносніші літаки США приєдналися до заходів зі стримування Путіна - The Times

Літак F-35A, який бере участь у першій тренувальній місії за межами США, стане "новим словом" у стримуванні.

Найсмертоноснійний - і дорогий - в світі літак приєднається до найбільшого з часів холодної війни нарощування військової присутності по всій Європі для стримування російської агресії, пише The Times. Головнокомандувач Військово-повітряних сил США, генерал Тод Уолтерс сказав, що літак F-35A, який бере участь в першій тренувальній місії за межами США, стане "новим словом" у стримуванні.

"Він зробив цю заяву на тлі того, як приблизно 1,100 британських і французьких солдатів в супроводі танків і артилерії почали розміщення в Естонії, щоб допомогти захистити східний фланг НАТО від будь-яких спроб президента Путіна випробувати на міцність спільний кордон Росії з альянсом", - йдеться в статті.

"Міністр оборони Естонії Маргус Тсахкна згадав радянську окупацію країн Балтії, яка тривала з Другої світової війни до 1991 року, виступаючи на церемонії з нагоди офіційного початку даної операції, яка не має кінцевої дати, - передає автор видання. - Він пообіцяв, що така доля ніколи більше не спіткає його регіон завдяки підтримці НАТО".

На початку лютого до Естонії прибув особовий склад і важка техніка нової військової роти із США, яка замінить інший підрозділ американських десантників.