НОВИНИ

Причиною розслідування ФБР проти екс-радника Трампа Пейджа став його візит в РФ

З російської поїздки колись невідомого Пейджа виросло широкомасштабне розслідування.

Причиною розслідування ФБР щодо екс-радника президента США Дональда Трампа Картера Пейджа став його візит до Москви в 2013 році, повідомляє газета The New York Times з посиланням на джерела в американських спецслужбах.

"Коли 45-річний Пейдж, ветеран ВМФ США і бізнесмен, який прожив в Москві три роки, в вересні пішов з посади в штабі Трампа, ФБР отримало ордер в суді з нагляду за іноземною розвідкою, який дозволяв владі стежити за контактами Пейджа, підозрюваного в тому, що він є російським агентом", - йдеться в статті.

"З російської поїздки колись невідомого Пейджа виросло широкомасштабне розслідування - до нього тепер додалися два розслідування у Конгресі, - яке кинуло тінь на перші місяці адміністрації Трампа", - зазначають автори.

Коли ФБР почало розслідування наприкінці липня, агенти тільки приступили до вивчення контактів радників Трампа з російськими урядовцями, - пише видання з посиланням на чинного і колишнього американських чиновників, які розповіли про триваюче розслідування на умовах анонімності. За їх словами, наступного місяця з'явилися нові дані, зокрема, прослушка російських чиновників, які обговорюють Пейджа і інших соратників Трампа.

Нагадаємо, також радник обраного президента США Дональда Трампа під час виборчої кампанії Картер Пейдж побував у Москві і в 2016 році.