НОВИНИ

Зросла кількість загиблих унаслідок теракту в метро Санкт-Петербурга

Число загиблих зросло до 16 осіб.

У п'ятницю, 21 квітня, в лікарні Санкт-Петербурга померла ще одна постраждала у результаті вибуху в метро, який стався 3 квітня. Про це повідомила  віце-губернатор міста Анна Мітяніна у Twitter.

"21 квітня в НДІ Джанелідзе о 6:05, перебуваючи у вкрай тяжкому стані, померла жінка, 1960 року народження, яка постраждала в теракті 3 квітня", - написала вона.

Таким чином, число загиблих зросло до 16 осіб, включаючи ймовірного смертника Акбаржона Джалілова.

Мітяніна зазначила, що у стаціонарах залишається 23 постраждалих, середньої тяжкості четверо, у задовільному стані 19, на амбулаторному лікуванні 58.

Нагадаємо, в російському Санкт-Петербурзі 3 квітня прогримів вибух у вагоні метрополітену, який рухався синьою гілкою між станціями "Сінна площа" та "Технологічний інститут". Під час вибуху загинули 14 людей, ще 49 отримали поранення. Спецслужби Киргизстану заявили, що вибух в метро Санкт-Петербурга міг здійснити смертник, уродженець республіки, громадянин Росії Акбаржон Джалілов 1995 року народження.

Басманний суд заарештував до 3 червня ймовірного організатора теракту в метро Санкт-Петербурга Аброра Азімова. Його затримали 17 квітня. У ФСБ його назвали підозрюваним в організації теракту в Петербурзі. У Слідчому комітеті заявили, що Азімов є співучасником злочину і його роль зараз встановлюється. Також Федеральна служба безпеки Росії затримала брата Аброра Азімова, Акрама, якого підозрюють у співучасті  в організації теракту.

Згодом Російські спецслужби побачили "турецький слід" у теракті в метро Санкт-Петербурга.