НОВИНИ

У Києві викрили держреєстраторів на відчуженні майна на понад 3 млн грн

Силовики провели 15 обшуків в офісі Держпідприємства «СЕТАМ», а також в інших осіб, причетних до скоєння злочинів,

У Києві державних реєстраторів викрили на незаконному відчуженні об'єктів державної та комунальної власності та завданні збитків державі на понад 3 млн грн, повідомили у прес-службі столичної прокуратури у п'ятницю, 21 березня.

Зазначається, що у четвер, 20 квітня, правоохоронні органи провели 15 обшуків в офісі та у службових кабінетах працівників Держпідприємства «СЕТАМ», а також у інших осіб, причетних до скоєння злочинів, пов’язаних з незаконним вибуттям об’єктів нерухомості з комунальної та державної власності.

За інформацією, під час обшуків виявлено та вилучено документи щодо незаконного заволодіння об’єктами нерухомості, документи суб’єктів господарювання, на які реєструвалось право власності, комп’ютерну техніку за допомогою якої вчинялись оборудки з нерухомістю.

«За результатами слідчих дій державному реєстратору відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень ДП “СЕТАМ” повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 366 КК України. Збитки, завдані посадовою особою державі, становлять понад три мільйони гривень», - йдеться у повідомленні.

Як повідомили у прокуратурі, на даний час у кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії з метою встановлення всіх осіб, причетних до вчинення цього злочину.

Нагадаємо, 7 квітня стало відомо, що в Києві екс-голова правління банку постане перед судом за відчуження майна фінустанови. Йдеться про керівника публічного акціонерного товариства «Банк «Контракт».