НОВИНИ

Через різке похолодання закрили школи ще в одному обласному центрі

Зазначається, що погода в Одеській області нормалізується 22 квітня.

В Одеській області з п'ятниці, 21 квітня, скасували заняття у школах. Таке рішення ухвалив оперативний штаб обласної держадміністрації з ліквідації наслідків негоди напередодні.

«Хоча в соціальних установах дотримуються температурного режиму, було ухвалене рішення скасувати заняття в школах», - зазначили в ОДА.

Повідомляється, що 21 квітня, погодні умови на території області будуть залишатися складними: сильні опади, налипання мокрого снігу, пориви вітру, снігопади. Погода нормалізується 22 квітня.

Нагадаємо, увечері 19 квітня мерія міста Одеси мерія закликала громадян максимально обмежити переміщення і поїздки містом. Окрім того, через погіршення погодних умов міські комунальні служби переведені в режим готовності до роботи в складних погодних умовах.

Як повідомлялося, раніше навчання вже призупинили у Чернівцях та Запоріжжі. Окрім того, 19 квітня, закрили школи у Дніпрі через снігопади до кінця тижня. 

Аналогічні заходи застосували в Миколаєві та Харківській області. Додаткові канікули не вводяться у тих закладах, які оснащених котельнями на альтернативному паливі, також не будуть закриватися дитячі сади, які в основному обладнані котлами на альтернативному паливі.