НОВИНИ

Tesla відкликала десятки тисяч автомобілів через технічні негаразди

В електромобілях виявили проблеми з електричним паркувальним гальмом.

Американський виробник автомобілів Tesla відкликає 53 тисячі машин Model S і Model X через проблеми з електричним паркувальним гальмом. Про це  повідомляє агентство Reuters.

Зазначається, що у вузлі машини знайшли деталь, яка може блокувати гальма

"Електричні стоянкові гальма, встановлені на Model S і Model X, побудовані в період з лютого по жовтень 2016 року, можуть містити невелике зубчасте колесо, яке могли неправильно виготовити наші постачальники", - йдеться у заяві компанії.

Як повідомляють інженери Tesla, відкликання автомобілів є глобальним, тобто у групі ризику - машини по всьому світу. На обслуговування гальм одного автомобіля працівникам компанії знадобиться приблизно 45 хвилин.

У компанії заявили, що не було жодного нещасного випадку чи травми з цієї причини. Незважаючи на те, що загроза не є критичною, вартість акцій Tesla знизилася відразу на кілька відсотків.

Раніше Toyota Motor Corp повідомила, про недоліки в програмному забезпеченні, які в окремих випадках можуть призвести до збою гібридної системи на ходу і відкликала 625 тисяч гібридних автомобілів.