НОВИНИ

Суд за позовом російської співачки Корольової до СБУ взяв перерву до кінця травня

СБУ на вимогу суду надала матеріали про підстави заборони співачці в'їжджати в Україну.

Окружний адміністративний суд Києва зробив перерву до 30 травня в розгляді позову співачки Наташі Корольової (громадянки РФ Наталії Поривай) до Служби безпеки України щодо заборони на в'їзд в Україну. Про це повідомили в прес-службі суду.

Згідно з повідомленням, у четвер, 20 квітня, відбулося чергове засідання у цій справі. СБУ на вимогу суду надала матеріали про підстави заборони співачці в'їжджати в Україну.

"У зв'язку з цим суд після надання пояснень представниками сторін оголосив перерву в судовому засіданні для надання часу представнику позивача ознайомитися з матеріалами справи", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Чорний список. Російські діячі культури, яким заборонили в'їзд в Україну за останній рік

Як повідомлялося, на засіданні в березні Окружний адмінсуд Києва зобов'язав СБУ пред'явити підстави для рішення про п’ятирічну заборону на в’їзд в Україну громадянці РФ Наталії Поривай, відомої як співачка Наташа Корольова. 21 жовтня 2016 року СБУ заборонила їй в'їзд в Україну на 5 років.

Корольова звернулася до Окружного адміністративного суду Києва з проханням визнати протиправним і скасувати рішення СБУ. Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження у цій справі.