НОВИНИ

Російські спецслужби побачили "турецький слід" у теракті в метро Санкт-Петербурга

Відповідну інформацію озвучило слідство.

Теракт у метро Санкт-Петербурга фінансувався із Туреччини. Про це 20 квітня заявила суддя Басманного суду Москви Олена Ленська під час обрання запобіжного заходу одному із підозрюваних в організації злочину Акраму Азімову.

За даними слідства, Акрам Азімов особисто забирав гроші на організацію теракту, займався оформленням фальшивих документів.

Як повідомлялося, Басманний суд заарештував до 3 червня ймовірного організатора теракту в метро Санкт-Петербурга Аброра Азімова. Його затримали 17 квітня. У ФСБ його назвали підозрюваним в організації теракту в Петербурзі. У Слідчому комітеті заявили, що Азімов є співучасником злочину і його роль зараз встановлюється. Також Федеральна служба безпеки Росії затримала брата Аброра Азімова, Акрама, якого підозрюють у співучасті  в організації теракту.

Нагадаємо, в російському Санкт-Петербурзі 3 квітня прогримів вибух у вагоні метрополітену, який рухався синьою гілкою між станціями "Сінна площа" та "Технологічний інститут". Загинули 14 людей, ще 49 отримали поранення. Спецслужби Киргизстану заявили, що вибух в метро Санкт-Петербурга міг здійснити смертник, уродженець республіки, громадянин Росії Акбаржон Джалілов 1995 року народження.