НОВИНИ

МЗС України підтвердило загибель двох українців на борту судна, що затонуло у Чорному морі

Загалом рятувальники знайшли чотирьох членів екіпажу корабля “Герої Арсеналу”

За результатами рятувально-пошукових робіт членів екіпажу судна “Герої Арсеналу” троє з чотирьох знайдених громадяни України. Про це повідомили у прес-службі департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України.

"Станом на 20.04.17 знайдено чотирьох осіб, троє з яких – загиблі, один – врятований. За попередньою інформацією, двоє загиблих були громадянами України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що врятований член екіпажу також  громадянин України. Стан його здоров’я – задовільний.

Працівники Генерального консульства України в Ростові-на-Дону забезпечили перевезення врятованого українця до консульської установи, надали необхідну допомогу та оформили документи на повернення до України. Рятувально-пошукові роботи тривають.

Нагадаємо, Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України підтвердив наявність дев'яти громадян України серед членів екіпажу затонулого в Чорному морі суховантажного судна. На місці аварії знайшли тіла двох загиблих моряків.

Як повідомлялося, суховантажне судно «Герої Арсеналу» зазнало аварії в акваторії Чорного моря, у районі Керченської протоки.