НОВИНИ

Порошенко вручив державну нагороду євродепутату за тривалу підтримку України

Європейський політик відзначив прогрес, який здійснила Україна на шляху внутрішніх трансформацій за останні роки.

Президент України Петро Порошенко нагородив орденом Князя Ярослава Мудрого V ступеня голову комітету у закордонних справах Європейського Парламенту Елмара Брока, повідомили у прес-службі глави держави у четвер, 20 квітня.

«Петро Порошенко подякував Елмару Броку за підтримку України протягом довгого часу на посаді Голови комітету у закордонних справах Європейського Парламенту, особливо відзначивши його допомогу під час Революції Гідності, ратифікації Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом, та підтримку в процесі надання українцям безвізового режиму з ЄС, а також посилення демократичних інституцій в Україні», - йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби, Елмар Брок відзначив прогрес, який здійснила Україна на шляху внутрішніх трансформацій за останні роки.

«Успішна Україна важлива для цілого Європейського континенту. Успіх України означитиме кінець планів Путіна», - сказав він.

Окрім того, повідомлється, що під час зустрічі співрозмовники також обговорили розвиток ситуації на Донбасі та продовження реформ в Україні.

Нагадаємо, 22 січня Порошенко нагородив орденом Свободи голову Меджлісу Рефата Чубарова за розвиток державного будівництва, консолідацію українського суспільства та багаторічну працю.