Президент України Петро Порошенко нагородив орденом Князя Ярослава Мудрого V ступеня голову комітету у закордонних справах Європейського Парламенту Елмара Брока, повідомили у прес-службі глави держави у четвер, 20 квітня.

«Петро Порошенко подякував Елмару Броку за підтримку України протягом довгого часу на посаді Голови комітету у закордонних справах Європейського Парламенту, особливо відзначивши його допомогу під час Революції Гідності, ратифікації Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом, та підтримку в процесі надання українцям безвізового режиму з ЄС, а також посилення демократичних інституцій в Україні», - йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби, Елмар Брок відзначив прогрес, який здійснила Україна на шляху внутрішніх трансформацій за останні роки.

«Успішна Україна важлива для цілого Європейського континенту. Успіх України означитиме кінець планів Путіна», - сказав він.

Окрім того, повідомлється, що під час зустрічі співрозмовники також обговорили розвиток ситуації на Донбасі та продовження реформ в Україні.

Нагадаємо, 22 січня Порошенко нагородив орденом Свободи голову Меджлісу Рефата Чубарова за розвиток державного будівництва, консолідацію українського суспільства та багаторічну працю.