НОВИНИ

  ▪   Юрій Лапаєв

У Києві стартувала нова освітня програма у сфері національної безпеки

Курс передбачає підготовку державних службовців за світовими практиками зі сфери безпеки та методиками бізнес-менеджменту.

У четвер, 20 квітня, в Києво-Могилянській бізнес школі відбулося відкриття програми "Стратегічне лідерство: сектор безпеки і оборони України" для державних управлінців вищого рівня. Про це повідомив кореспондент Тиждень.ua з місця події.

Програма створена Києво-Могилянською бізнес-школою у співпраці з міжнародними партнерами з Великої Британії, Канади, Офісом зв’язку НАТО в Україні та NATO-Ukraine PDP. Вона має на меті виховати нове покоління керівників, які беруть участь у формуванні політики, стратегії та реалізації оборонних завдань державного рівня. За задумом, випускники програми в майбутньому мають очолити провідні відомства сектору національної безпеки України, тобто фактично мова йде про «школу міністрів».

До участі в навчанні відібрали 35 представників державного апарату з Адміністрацї президента, РНБО, міністерств оборони, закордонних справ, фінансів, Генерального штабу Збройних сил, СБУ, НГУ та ДПСУ.

Навчання в рамках програми триватиме 9 місяців.

У зверненні до учасників програми Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що «така форма співробітництва урядових та наукових організацій за підтримки міжнародних партнерів дозволить досягти принципово нової якості підготовки необхідних Україні професіоналів».

Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони прийняла Доктрину інформаційної безпеки України 29 грудня 2016 року, в лютому її затвердив президент Петро Порошенко. Метою Доктрини є "уточнення засад формування та реалізації державної інформаційної політики, насамперед щодо протидії руйнівному інформаційному впливу Російської Федерації в умовах розв'язаної нею гібридної війни".