НОВИНИ

Прокуратура Криму подала позов до російської авіакомпанії на 10 млн грн

Компанія-боржник здійснює щоденні польоти на тимчасово окуповану територію.

Прокуратура Автономної республіки Крим подала позов до авіакомпанії Росії про стягнення понад 10 млн гривень за користування повітряним простором над Чорним морем у межах Сімферопольського району. Про це повідомили у прес-службі прокуратури АР Крим у четвер, 20 квітня. 

Зазначається, що російською авіакомпанією всупереч вимогам Конвенції про міжнародну цивільну авіацію 1944 року, Багатосторонньої угоди про сплату маршрутних зборів 1981 року та Повітряного кодексу України не сплачено кошти за отримані аеронавігаційні послуги в міжнародному повітряному просторі над Чорним морем у межах Сімферопольського району польотної інформації.

«Забезпечуючи захист інтересів держави в судовому порядку, прокуратурою Автономної Республіки Крим заявлено позов до компанії-боржника, яка здійснює щоденні польоти на тимчасово окуповану територію, про стягнення 354,4 тис євро, що становить понад 10 млн гривень», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на сайті прокуратури Автономної Республіки Крим працює онлайн-реєстр, у якому фіксують факти репресій з боку окупаційної влади півострова.