НОВИНИ

Україна та Іран домовилися про запуск вантажного поїзда

Маршрут проходитиме через територію Грузії та Азербайджану.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що Україна та Іран домовились про запуск тестового поїзда з метою транспортування сільськогосподарської продукції, в першу чергу, зернових, з України до Ірану. Про це повідомили у прес-службі міністерства.

Повідомляється, що маршрут проходитиме через територію Грузії та Азербайджану.

Міністр інфраструктури України наголосив, що тестовий поїзд сполученням Україна-Іран може піти вже влітку 2017 року.

"Це надзвичайно перспективний напрямок співпраці для обох країн. Україна має розробляти нові міжнародні транспортні коридори з тим, аби стати надійним транзитним мостом між країнами Європи, Азії та Сходу", - сказав він.

Омелян також закликав іранську сторону розглянути можливість транспортування іранської нафти до України, а також перспективи будівництва нафтопереробного заводу на території нашої держави.

Сторони також обговорили співробітництво у галузі морського та автомобільного транспорту, окремо зупинились на питаннях посилення взаємодії в авіаційній сфері.

Раніше Міністерство інфраструктури України оприлюднило проект наказу про поетапне підвищення тарифів у 2017 році на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом.