НОВИНИ

У Києві СБУ викрила типографію, що друкувала фальшиві документи терористам

Працівники спецслужби виявили "дипломи про вищу освіту" для членів «МГБ ДНР» Валерія Камініна та Олександра Галані, а також для ватажка банди «Прізрак» Леоніда Ковальова.

У Києві правоохоронці виявили підпільну типографію, що друкувала терористам фальшиві документи. Про це повідомили в прес-центрі Служби безпеки України.

«Упродовж двох останніх років зловмисники забезпечували членів терористичної організації «ДНР/ЛНР» та представників російських спецслужб підробленими документами про освіту, посвідченнями на право керування транспортними засобами, свідоцтвами на право власності на авто, паспортами, посвідками на проживання тощо», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: СБУ викрила злочинну групу, яка займалась підробкою документів України та РФ для бойовиків "ДНР"

Під час слідчих дій працівники СБУ виявили фальшиві дипломи про вищу освіту для членів бандформування «МГБ ДНР» Валерія Камініна на прізвисько «Док» та Олександра Галані - «Майор», а також одного з ватажків банди «Прізрак» Леоніда Ковальова на прізвисько «Борець», що перебувають у розшуку, як члени терористичної організації.

«Контррозвідники вилучили велику кількість офіційних бланків для виготовлення атестатів та дипломів про вищу освіту за різними спеціальностями українського, російського та радянського зразків, свідоцтва про народження та шлюб, підроблених паспортів, водійських та службових посвідчень, печаток та кліше. Також вилучено комп’ютерну техніку та технічне обладнання для підроблення документів», - розповіли в СБУ.

Наразі в цій справі тривають оперативно-слідчі дії.

Нагадаємо, раніше в Харкові правоохоронці затримали 26-річну зловмисницю, яка організувала злочинну схему з оформлення банківських карт для жителів тимчасово окупованих територій Донбасу.