НОВИНИ

З’явився трейлер української стрічки "Чужа молитва"

На великі екрани фільм вийде 18 травня.

Державне агентство України з питань кіно показало трейлер повнометражного художнього фільму «Чужа молитва», що розповідає історію молодої кримськотатарської дівчини, яка під час окупації фашистами Бахчисараю врятувала життя 88 єврейських дітей. Про це повідомляється на сторінці Держкіно у Facebook.

«Неймовірна, але цілком реальна історія молодої кримськотатарської дівчини, яка під час окупації фашистами Бахчисараю врятувала життя 88-ох єврейських дітей. Саїде – вихователька у притулку для татарських дітей-сиріт. До неї звертається за допомогою хлопчина Іцхак, який разом з іншими дітьми-євреями переховується від фашистів. Перед дівчиною постає важка моральна дилема – допомогти дітям чи, рятуючи власне життя, відмовити їм? Не дивлячись на смертельну загрозу, дівчина бере під свій захист небезпечних вихованців та перетворює маленьких євреїв на татар - дає їм нові імена, навчає мови, звичаїв і молитов. Але чи вдасться їм обманути карателів та врятуватися від смерті?», - йдеться у анотації до фільму.

Читайте також: Фільм українського режисера покажуть в основній конкурсній програмі Каннського кінофестивалю

Режисером «Чужої молитви» є Ахтем Сеітаблаєв. Фільм створюється компанією «Ідас фільм» за підтримки Держкіно України. Саундтрек до фільму був написаний Джамалою.

Також повідомляється, що проект фільму «Чужа молитва» (робоча назва – «Її серце») став переможцем 7-го конкурсного відбору Держкіно. Бюджет фільму становить 31 млн грн, частка державного фінансування – 10 млн. грн.

На великі екрани «Чужа молитва» вийде 18 травня 2017 року.

Нагадаємо, раніше Держкіно презентувало тізер короткометражної стрічки «Намір», створеної за мотивами однойменного роману українського письменника Любка Дереша.