НОВИНИ

У Києві поліція відкрила 19 кримінальних проваджень через блокаду банків

Правоохоронці розслідують псування майна, крадіжки та хуліганство.

Поліція Києва впродовж березня-квітня відкрила 19 кримінальних проваджень за фактами пошкодження приміщень і майна столичних банківських установ, а також хуліганських дій і крадіжок. Про це повідомили в прес-службі Головного управління Національної поліції в місті Києві.

"У березні-квітні 2017 року розпочато 19 кримінальних проваджень за фактами пошкодження майна банків, крадіжки коштів з банкоматів, хуліганських дій і пошкодження приміщення банків", - йдеться у повідомленні.

За даними поліції, відомості про злочини внесли в ЄРДР за такими статтями Кримінального кодексу України: два провадження за ч. 1 ст. 185 (крадіжка), два провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення), дев'ять кримінальних проваджень за ч. 1. ст.194 (умисне знищення або пошкодження майна), два - за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна в особливо великому розмірі), чотири провадження - за ч. 2 ст. 296 (хуліганство).

Дивіться фотогалерею: Нацкорпус намагався заблокувати Сбєрбанк у Києві 

Докладнішу інформацію про розслідування згаданих кримінальних проваджень у прес-службі не повідомили.

За даними "Інтерфакс-Україна", кримінальні провадження переважно пов'язані зі злочинами, вчиненими стосовно "дочок" російських банків - Сбєрбанку аі Альфа-Банку. Підозрюваних і затриманих у цих справах наразі немає.

Нагадаємо, у березні-квітні в Києві відбулася низка протестних акцій, організованих партією "Національний корпус", з вимогою припинення роботи в Україні "дочок" російський банків.