НОВИНИ

На кордоні гостям Євробачення роздаватимуть інформаційні листівки про заборонені дії в Україні

Брошури повідомлятимуть туристів про небезпеку торгівлі людьми та алгоритм звернення до відповідних органів у разі необхідності.

В аеропортах та під час перетину державного кордону гості Євробачення-2017 отримуватимуть інформаційні листівки, з інформацією про заборонені дії на території України. Про це повідомили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ України в Facebook у вівторок, 18 квітня.

«МВС України спільно з Міністерством соціальної політики України, OSCE Project Co-ordinator in Ukraine, Національною поліцією України та Державною прикордонною службою України підготували для іноземних гостей Євробачення-2017 інформаційні листівки. Вони повідомлятимуть туристів про небезпеку торгівлі людьми, заборонені дії на території України та алгоритм звернення до відповідних органів у разі необхідності», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, перемогу у фіналі українського національного відбору на пісенний конкурс "Євробачення-2017"  25 лютого здобув гурт O.Torvald,  з піснею Time.

Як повідомлялося, міжнародний пісенний конкурсу "Євробачення" відбудеться цьогоріч у Києві, оскільки українська співачка Джамала з піснею «1944» перемогла на Євробаченні-2016 у Стокгольмі