НОВИНИ

Український військовий катер взяв участь у спільних тренуваннях з кораблями НАТО

Військові відпрацювали тактичне маневрування, тренування по зв’язку, і передачу вантажів з одного корабля на інший, рятування людини за бортом.

Український ракетний катер Військово-Морських Сил Збройних Сил України «Прилуки» в Чорному морі взяв участь у спільних тренуваннях типу PASSEX з кораблями ВМС Турецької Республіки — фрегатом TCG GAZIANTEP і корветом TCG HEYBELIADA. Про це повідомляє видання Міністерства оборони України "Народна армія".

"Під час маневрів український ракетний катер відпрацьовував взаємодію в складі багатонаціональних тактичних з’єднань кораблів відповідно до стандартів НАТО. Це і тактичне маневрування, і тренування по зв’язку, і передача вантажів з одного корабля на інший на ходу, і рятування людини, яка опинилася за бортом", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час переходу морем особовий склад виконав низку корабельних бойових навчань, зокрема: комплексне застосування засобів ППО корабля при відбитті ударів противника в ході виконання бойової вправи, бій корабля з надводними плавзасобами, організацію універсальної оборони від можливого нападу ворожої субмарини.

Нагадаємо, у зоні проведення антитерористичної операції відбулися військові навчання танкового батальйону.