НОВИНИ

Відсьогодні в Києві кілька районів залишилися без гарячої води

Такі кроки погоджені з міською владою та пов'язані з підготовкою до наступного опалювального сезону.

У Києві з вівторка, 18 квітня, розпочалися гідравлічні випробування тепломереж у п'яти районах - Святошинському, Оболонському, Голосіївському, Подільському та Солом'янському, йдеться у повідомленні прес-служби публічного акціонерного товариства «Київенерго».

Зазначається, що такі кроки погоджені з міською владою та пов'язані з підготовкою до наступного опалювального сезону.

Окрім того, за даними прес-служби, з 18 до 27 квітня випробування тепломереж проводитимуть від станції теплопостачання «Біличі» та районних котелень «Теремки» та «Мінська».

«У зв'язку з цим, починаючи з 16:00 17 квітня розпочалось охолодження системи з наступним відключенням гарячого водопостачання для 233 житлових будинків, 9 лікувальних закладів, 12 дитсадків, 11 шкіл та 65 відомств у Святошинському районі; 80 житлових будинків, 2 лікувальних закладів, 6 дитсадків, 4 шкіл та 22 відомств в Оболонському районі; 5 житлових будинків та 4 відомств у Подільському районі; 29 житлових будинків, 3 дитсадків, 2 шкіл, 6 відомств у Голосіївському», - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що з 19 квітня по 2 травня випробування тепломереж проводитимуть від районної котельні «Микольська Борщагівка». У зв'язку з цим, починаючи з 16:00 18 квітня розпочнеться охолодження системи з наступним відключенням гарячого водопостачання для 511 житлових будинків, 6 лікувальних закладів, 35 дитячих садків, 22 шкіл, 140 відомств у Святошинському районі; 4 житлових будинків та 4 відомств у Солом'янському районі.

Нагадаємо, «Київенерго» розпочала гідравлічні випробування столичних тепломереж з 10 квітня. У компанії закликали автомобілістів не паркувати автівки над люками теплових камер.