НОВИНИ

Манафорт збирається працювати на олігарха з Китаю – FT

Американський політтехнолог має допомагати йому під час так званого "іфраструктурного вибуху" в США.

Колишній голова виборчої кампанії президента США Дональда Трампа Пол Манафорт збирається давати поради китайському мільярдеру Яну Чі. Як повідомляє Financial Times, американець хоче допомогти власнику будівельної імперії Pacific Construction Group з Китаю отримати інфраструктурні контракти в США на трильйон доларів. 

Манафорт і Ян Чі зустрічалися в Шанхаї минулого четерга, 13 квітня. Перед зустріччю китайський мільярдер розповів виданню, що американський політтехнолог буде допомагати йому під час так званого "іфраструктурного вибуху" в США. 

У Манафорта підтвердили, що він був у Шанхаї минулого тижня, але заперечили, що поїздка мала діловий характер. Пізніше представники американця таки визнали, що візит в Китай таки був діловим, але заперечили, що йшлося про інфраструктурні проекти. 

Але джерело, поінформоване про переговори, розповіло Financial Times, що Манафорт у Китаї шукав угоди на конкретні проекти в США. Зустріч з Яном Чі була попередньою. Через кілька місяців він повернеться для продовження переговорів.

Манафорт був керівником передвиборчого штабу кандидата в президенти США Дональда Трампа. Як повідомляло раніше виданні The New York Times, з «чорної бухгалтерії» Пол Манафорт міг отримати $12,7 млн, перебуваючи радником колишнього президента України Віктора Януковича. У НАБУ підтвердили, що серед прізвищ осіб у списку так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів дійсно значиться прізвище Манафорта.

Окрім того, агентство Associated Press, посилаючись на документи, які опинилися в руках журналістів, повідомляло, що Манафорт таємно працював в інтересах президента Росії Владіміра Путіна.