НОВИНИ

У США заявили про готовність нанести удар по КНДР

За словами джерел серед високопоставлених чиновників, Сполучені Штати можуть "повністю знищити" головні об’єкти КНДР, використовуючи звичайне озброєння.

Військові радники президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа повідомили Великій Британії, що Штати мають достатню вогневу міць, щоб нейтралізувати ядерну програму Північної Кореї, інформує The Times у неділю, 16 квітня.

За словами джерел серед високопоставлених чиновників, Сполучені Штати можуть "повністю знищити" головні об’єкти КНДР, використовуючи звичайне озброєння.

Раніше Міністерство оборони США доповіло президентові Трампу про невдале випробування ракети Північною Кореєю.

За повідомленнями міноборони Південної Кореї, ракетне випробування проводилося в північнокорейському місті Сінпо, яке режим КНДР використовує, головним чином, для підводної активності.

Спроба запуску ракети Пхеньяном була здійснена наступного дня після військового параду до дня народження засновника КНДР Кім Ір Сена, на якому режим продемонстрував нові озброєння.

Провокація з боку Північної Кореї відбулася на тлі загострення войовничої риторики між Пхеньяном і Вашингтоном. США розмістили ударну групу на чолі з авіаносцем "Карл Вінсон" поблизу з КНДР, заявивши про завдання ракетного і повітряного удару по Північній Кореї в разі випробування нею ядерної зброї та балістичних технологій.

Тихоокеанське командування США також зробило заяву, що відстежує ситуацію в регіоні, в тому числі останню спробу ракетного випробування.

Нагадаємо, телеканал NBC з посиланням на високопоставлених представників американської розвідки повідомив, що США готові у будь-який момент завдати превентивного удару по КНДР, щоб запобігти випробування ядерної зброї. Авіаносна ударна група ВМС США на чолі з атомним авіаносцем "Карл Вінсон" підійшла 14 квітня до Корейського півострова в очікуванні можливого нового ядерного випробування в КНДР або пуску балістичних ракет.

Окрім того, віце-президент США Майк Пенс у неділю, 16 квітня, відправиться до Південної Кореї на тлі зростання напруженості навколо ядерної програми Північної Кореї. Цей візит - сигнал про прихильність Вашингтона гарантіям безпеки союзників Америки в регіоні.