НОВИНИ

У МЗС опублікували список країн ЄС, у яких діятиме безвізовий режим для українців

До списку не входять Велика Британія та Ірландія.

Після надання Євросоюзом безвізового режиму українці зможуть їздити до усіх держав-членів ЄС за винятком Великої Британії та Ірландії. Про це повідомляє у Facebook Департамент консульської служби МЗС України.

Крім того, безвіз працюватиме під час в'їзду до чотирьох асоційованих держав Шенгенської угоди - Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії.

Загалом українцям не потрібні будуть візи для поїздок у 30 країн.

Так, отримання візи не вимагатимуть під час поїздок до Австрії, Бельгії, Болгарії, Греції, Данії, Естонії, Ісландії, Іспанії, Італії, Республіки Кіпр, Латвії, Литви, Ліхтенштейну, Люксембургу, Мальти, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини, Словенії, Угорщини, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чехії, Швейцарії та Швеції.

При цьому наголошується, що громадяни, які мають дійсну шенгенську візу та дійсний закордонний паспорт старого зразка, також зможуть в’їжджати на територію ЄС.

Нагадаємо, 6 квітня Європейський парламент на пленарному засіданні в Страсбурзі проголосував за введення безвізового режиму для громадян України в країнах Євросоюзу. Посли країн ЄС мають затвердити це рішення 26 квітня.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін зазначив, що для перетину кордонів країн Європейського Союзу після запровадження безвізового потрібно мати лише біометричний паспорт та поліс страхування.