НОВИНИ

У Києві суд обрав запобіжний захід "чорним трансплантологам"

За скоєне кримінальне правопорушення підозрюваним загрожує позбавлення волі від 8 до 15 років.

Суд заарештував двох громадян Туреччини і двох українців, яких підозрюють у вербуванні людей для трансплантації органів. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Київської області у п'ятницю, 14 квітня.

"Громадянину Туреччини, який є організатором злочинного угрупування, що вербувало громадян для трансплантації органів, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 40 млн гривень. Другий громадянин Туреччини також перебуватиме під арештом з альтернативою внесення застави у розмірі 32 млн гривень. Громадянці України обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави, а громадянину України – без альтернативи внесення застави", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що усім чотирьом зловмисникам повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) КК України.
 
 
Зазначимо, «чорних трансплантологів» було затримано правоохоронними органами 11 квітня. Злочинне угрупування діяло з вересня 2015 року. Через всесвітню мережу «Інтернет» підозрювані шукали потерпілих, перевагу надавали людям зі скрутним матеріальним становищем, які потім залежали від зловмисників.
 
За скоєне кримінальне правопорушення підозрюваним загрожує позбавлення волі від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.
 
Раніше у Москві за підозрою в торгівлі людьми затримали двох громадян України.