НОВИНИ

У Харкові суд продовжив арешт антимайданівцю "Топазу"

Наступне засідання відбудеться 16 травня.

Київський райсуд Харкова продовжив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою антимайданівцю Ігорю Кромскому, відомому за прізвиськом «Топаз». Про це повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

Згідно з повідомленням, суд ухвалив продовжити запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 діб і переніс засідання на 16 травня.

Нагадаємо, Кромський був затриманий 28 березня 2014 року в рамках кримінального провадження, відкритого за фактом штурму Харківської ОДА 1 березня. Його підозрюють в організації масових заворушень (ч.1 ст.294 КК України).

29 березня Ленінський райсуд Харкова обрав для нього запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Прокуратура подала апеляцію з вимогою визначити запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Захист також подав апеляцію з проханням змінити запобіжний захід на більш м'який - особисте зобов'язання

3 квітня апеляційний суд Харківської області залишив Кромського під домашнім арештом, зобов'язавши його носити електронний браслет і здати  закордонний паспорт. 7 квітня він втік з-під домашнього арешту. 25 квітня 2014 року працівники Служби безпеки України знову затримали "Топаза".

Зазначимо, харків'янин Кромський був учасником охорони Антимайдану в Маріїнському парку в Києві. Відомий за прізвиськом "Топаз" після появи в мережі відео, знятого в таборі Антимайдану.