НОВИНИ

Прокуратура перевірить декларацію мера Запоріжжя

Посадовця підозрюють у поданні недостовірних відомостей.

Правоохоронці перевірять декларацію мера Запоріжжя Володимира Буряка. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Запорізької області.

«Прокуратурою області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ст.366-1 КК України за заявою депутата Запорізької обласної ради щодо подання Запорізьким міським головою завідомо недостовірних відомостей до декларації, у якій не зазначено про наявність корпоративних прав одного з підприємств обласного центру. Досудове розслідування триває, проводяться першочергові слідчі дії», - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що відповідно до останньої декларації мера Запоріжжя, він володіє кількома об’єктами нерухомості та землею в місті та області, в тому числі: будинком вартістю 3, 2 млн грн у Запоріжжі, чотирма земельними ділянками понад 4 тис. кв. м.; у власності дружини - квартира у Запоріжжі, дві квартири у доньки та ще один будинок у мера. Міський голова також має 5 млн 725 тис. грн заощаджень. Заробітна плата посадовця за минулий рік склала 385 719 грн.

Нагадаємо, у 2016 році повідомлялося про порушення кримінальних справ проти Буряка. Одна з них – проти керівництва заводу "Запоріжсталь", на якому він раніше працював головним інженером, за службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки. Інша - через незаконне звільнення з посади директора Департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради.